Jdi na obsah Jdi na menu
 


Theme Hospital

Doktor
Není doktor jako doktor a ve hře to funguje jako ve skutečnosti. Máte praktického doktora, který ale nemůže působit na oddělení psychiatrie nebo operačního sálu. Proto kromě praktika máte ve hře i tři atestace: Psychiatr, Chirurg a doktor Vývojového centra. Všichni doktoři se můžou postupně vzdělávat a dodělávat si atestace. Jako jediní vyžadují častější odpočívání, jsou na platy nejnáročnější, ale za to dokáží být velmi pracovití a rychlí.

 

Zdravotní sestra
Udělá vše, co pacientům vidí na očích. Její parket je lékárna, lůžkové oddělení, ale i některé z jednoduchých ordinací. Na rozdíl od doktorů ji dále zvyšovat odborné vzdělání nemůžete.
Správce, údržbář, uklízeč a zahradník v jednom
Tenhle pán zalévá květiny, opravuje nemocniční přístroje a drhne podlahy, aby pacienti po nich jen klouzali, a to ještě za drobné kapesné. Nevýhodou je, ale pokud jich máte více než dost, že často svou práci pak flákají.

Recepční
Vždy ochotně ohlásí danou situaci ve špitále, ochotně poradí pacientům kde jsou ordinace, nikdy si nedělá přestávky a je nejpracovitější osobou v nemocnici!

.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

stahnu

(mia, 6. 10. 2007 13:11)

jak to mam stahnout

cestina

(Aartte, 6. 9. 2007 10:01)

da se stahnou cestina?

download

(malej kripl, 5. 8. 2007 21:34)

zkus to stáhnout přez torrenty..

seremneto

(Tomas, 2. 8. 2007 19:55)

pls kde si tu hru stahnu