Jdi na obsah Jdi na menu
 


O seriálu:

Natočení amerického seriálu Sue Thomas: F.B.Eye bylo inspirováno skutečným životním příběhem ženy, která dokázala navzdory postižení vystudovat univerzitu a vybudovat si úspěšnou kariéru u FBI. Info na tomto webu:

www.suethomas.info

Hluché hrdince Sue Thomas (Deanne Bray) je zprvu přidělena nezáživná a nepříliš motivující práce v laboratoři, kde analyzuje otisky prstů. Po nějakém čase si však agent Jack Hudson (Yannel Bisson) všimne její jedinečné schopnosti odezírat řeč ze rtů a zařadí ji jako zvláštní agentku do své elitní skupiny. Šťastná Sue je zavalena prací a co jí chybí na zkušenostech, dohání nadšením a odhodláním.

"Nikdy předtím nebyl natočen televizní seriál o životě a kariéře hluchého člověka, kterého by navíc ztvárnil sluchově postižený herec. Když se Deanne přihlásila na konkurz, okamžitě nám bylo jasné, že nad ostatními vyniká. Je ohromně nadaná a její postižení jí v této roli paradoxně pomohlo," tvrdí jeden z tvůrců Dale Alan Johnson.

Ve Spojených státech má seriál obrovský úspěch nejen mezi běžnými diváky, ale i mezi sluchově postiženými, kteří v této zemi tvoří celých deset procent populace, tedy zhruba 28 milionů.

Foto:

     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bretys@seznam.cz

(denduklii, 6. 10. 2008 12:08)

mega krasny filmecek nevite prosim nekdo jeslti se na koupitv obchode DVD nebo VHS ??? prosim kdo vi napsite mi naemaiol jestli da nebi ne nestihala jsem si totizinahravat vsechny diily a tedkom me to micky mrzi protoze uz to budou od tehlestredy davat kdyz budeme ve skole akazdy den BOHUZEL a muj amail je v nadpisu predem vam moc dekuji a bdu vdecna za kazdou odpoved

hmmm

(michal, 17. 6. 2008 11:50)

heska ale fakt